niedziela, 26 kwietnia 2015

To już rok!

Dokładnie rok temu wkroczyłam do świata blogowania. Dokładnie rok temu wszystko się zaczęło. Nie mogę uwierzyć, że to tak szybko zleciało.Może moje posty i stylizacje nie są aż tak fajne jak innych blogerek, ale sprawia mi to przyjemność. Lubię bawić się modą. Jeśli nie podobają Wam się stylizacje chłopców, piszcie, a postaram się je ''ulepszyć''. Jestem osobą, która zawzięcie walczy, aby osiągnąć swój cel. I ja już osiągnęłam ten cel. Bloga odwiedza coraz więcej osób. Dostaje wiadomości z bardzo miłymi treściami. Blogowanie to moja druga praca. 
Kolejny rok będzie trochę inny. Jak zauważyliście na początku, na blogu było dużo Kuby, a pod koniec rzadko się pojawiał. No więc teraz już prawie w ogóle się nie będzie pojawiał. Kuba jest już w takim wieku, że nie za bardzo lubi mieć robionych zdjęć, nie ma też dużo czasu. No i woli spędzić wolny czas z kolegami niż ze mną. Natomiast Jaś bardzo lubi mieć robione zdjęcia, lubi się przebierać, chodzić ze mną na zakupy. Czuję, że ten rok będzie bardziej modny od tego co już za nami.Jaś ubrany:
spodnie - zara
koszulka - pepco
buty - reserved
szelki - hm (sh)

2 komentarze:

  1. Cały blog jest świetny ! I wydaje mi się, że większości też się podoba tak bardzo jak mi :-) uwielbiam stylizacje chłopców :-) i faktycznie są coraz lepsze ! a co najważniejsze.. są tanie, na każdą kieszeń ! Ten blog jest inspiracją mą :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Blog jest wyśmienity ;-) nie trzeba nic zmieniać

    OdpowiedzUsuń